Henüz SalesMaxNow üye kaydı yaptırmadıysanız Kayıt Ol (Register User)  seçeneğiniz kullanarak kayıt olabilirsiniz.

Karşımızda çıkan seçeneklerde dil seçenekleri de bulunmaktadır. Şu an 4 dil desteği ile kullanılabilir. Yakın bir zamanda dil desteği seçenekleri de artarak devam edecektir.

 

Kayıt olma ekranında sizden kaydı yaptıran kişinin bilgileri istenecektir. Bu alanların tamamı zorunludur. Adınız, Soyadınız bilgisinden sonra hangi firma adına kayıt olmak istiyorsanız Firmanızın tam olarak ünvanı bu alana yazılmalıdır. Detaylı firma bilgileri daha sonra giriş yaptıktan sonra güncellenebilir.

Firma Kısa Kodu : ABC Gıda San.Ltd.Şti Örnek Firması için Sistem otomatik olarak ABC Firma kısa kodunu ilgili alana yazar. Bu alan SalesMaxNow sisteminde olmamalıdır. Eğer daha önce ABC kısa kodu ile başka bir firma kayıt olmuş ise sistem sizin kaydınıza izin vermez. Siz de alternatif olarak ABCGIDA yada sizin istediğiniz başka bir kısa kod kullanabilirsiniz.

Telefon Numarası : Sizlere gerektiğinde ulaşabileceğimiz bir telefon numarası girmelisiniz.

Kullanıcı Adı : Sistem otomatik olarak ilk adınız ve Firma Kısa kodunu kullanıcı adı olarak atar. Siz isterseniz Admin@FirmaKısaKodu yani Admin@ABC olarak da kullanabilirsiniz. İlk Açılan Kullanıcı Firma için açılan Admin Seviyesinde en yetkili kullanıcıdır. Seçtiğiniz kullanıcı ile sistemi kullanmanız gerektiğinden kullanıcı adınızı unutmamalısınız.

Şifre: Bir şifre belirlemeniz gereklidir. Eşleşen ikinci şifreyi de Şifrenizi tekrar yazın alanına girmeniz gereklidir. İki şifrenin aynı olması gereklidir. Sistemimiz de şifreleriniz geri dönüşümü olmayacak şekilde şifrelenip saklandığından yeni şifre talebi yaptığınızda size rastgele bir şifre üretilip gönderilir.

E Posta Adresiniz: Sisteme kayıt olurken aktif kullandığınız bir elektronik posta adresi belirmelisiniz.

Tüm bilgilerimiz artık doğruysa Tamam seçeneği ile devam edebiliriz. Bu işlem sonucunda Size bir elektronik posta sistemimiz tarafından gönderilir ve bilgilerinizin detayı belirtilir.

Hemen kullanmak için SMN adresine giderek hesap açabilirsiniz.

 

Yukarıda yazılı olan alanlara Hesap oluştururken seçtiğiniz bilgileri girerek oturum açabilirsiniz.

Şifrenizi unuttuysanız şifremi unuttum linkinden yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.